کتاب مرجع تخصصی آزمون زبان دکتری دانشگاه آزاد اسلامی موسوم به EPT توسط انجمن مجازی مترجمین ایران منتشر شد و با توجه به بیان کاملا تشریحی و ارائه راهکارهای کلیدی برای پذیرش در آزمون مذکور در کمتر از دو سال به چاپ شانزدهم با ویرایش بیست و هشتم رسید. در این کتاب که با اقبال بی نظیر مخاطبان مواجه شده است از روش دسته‌بندیِ منطقی برای ارائۀ نکات گرامری با تکیه بر پوشش کامل گرامر و ساختارهای EPT که تاکنون برگزار شده به همراه ۶۰ مهارت گرامر کتاب لانگمن بعنوان یکی از منابع اصلیِ بخش گرامر استفاده شده است.

برای بخش لغات، گنجینۀ گرانبهایی از روش کُدینگ در کتاب ارائه شده است که کلیه لغات کتاب ۵۰۴ واژه را پوشش می‌دهد و لغات کتب دیگرِ مطرح در حوزۀ واژگان نیز در دل مثالها و … آورده شده است. لازم به توضیح است روش کدینگ برای داوطلبان EPT، برترین روش حفظ کردن لغت است که بر اساس آمار موجود، کارایی آن از دیگر روشها همچون فیش‎برداری، فلش کارت و … در داوطلبان EPT به مراتب بیشتر می‌باشد. در بخش درک مطلب، نکاتی در خصوص رویکردهای نوین درک مطلب ارائه شده است که قبل از مرور آزمونها حتما توصیه می‌شود که این نکات نیز بخوبی مطالعه گردند.

در پایان ۲۲ مرحله پاسخ تشریحی آزمون های برگزار شده سالهای ۹۵ تا ۹۷ آورده شده است و تک تک تست ها با وسواس خاصی توسط مولف تحلیل شده است که مطالعه همین بخش می تواند قبولی داوطلبان را تضمین نماید.

در پایان خاطر نشان می سازد در صورت خرید این کتاب یک کارت اسکرچ به شما تعلق می گیرد که با ارسال کدی که بر روی آن تعبیه شده است می توانید از تخفیف ۱۰% سفارشات ترجمه خود بصورت مادام العمر برخوردار شوید. برای خرید کتاب نیز کافیست به آدرس کتابفروشی انجمن واقع در ضلع جنوب غربی میدان انقلاب، پاساژ پارس، انتهای طبقه همکف، واحد ۱۲ چاپ حجم سبز؛ تلفن ۶۶۹۰۴۱۱۱ و ۶۶۹۰۴۱۰۸ مراجعه فرمایید.

 

دانلود پاسخ تشریحی آزمون EPT فروردین ماه ۹۷

دانلود پاسخ تشریحی آزمون EPT اسفندماه ۹۶

دانلود پاسخ تشریحی آزمون EPT بهمن ماه ۹۶

دانلود پاسخ تشریحی آزمون EPT دی ماه ۹۶

دانلود پاسخ تشریحی آزمون EPT آذر ماه ۹۶

دانلود پاسخ تشریحی آزمون EPT آبان ماه ۹۶

دانلود پاسخ تشریحی آزمون EPT مهر ماه ۹۶

دانلود پاسخ تشریحی آزمون EPT شهریور ماه ۹۶

دانلود پاسخ تشریحی آزمون EPT مرداد ماه ۹۶

دانلود پاسخ تشریحی آزمون EPT تیر ماه ۹۶

دانلود پاسخ تشریحی آزمون EPT خرداد ماه ۹۶

دانلود پاسخ تشریحی آزمون EPT اردیبهشت ماه ۹۶

دانلود پاسخ تشریحی آزمون EPT فروردین ماه ۹۶

دانلود پاسخ تشریحی آزمون EPT اسفندماه ۹۵

دانلود پاسخ تشریحی آزمون EPT بهمن ماه ۹۵

دانلود پاسخ تشریحی آزمون EPT دی ماه ۹۵

دانلود پاسخ تشریحی آزمون EPT آذر ماه ۹۵

دانلود پاسخ تشریحی آزمون EPT آبان ماه ۹۵

دانلود پاسخ تشریحی آزمون EPT مهر ماه ۹۵

دانلود پاسخ تشریحی آزمون EPT شهریور ماه ۹۵

دانلود پاسخ تشریحی آزمون EPT مرداد ماه ۹۵

دانلود پاسخ تشریحی آزمون EPT تیر ماه ۹۵